Отдел по образованию Пружанского райисполкома
Книга Беларуси XIV-XVIII веков
Могилевский институт МВД Республики Беларусь
Яндекс.Метрика

Расписание уроков

Расклад выхаваўчай работы на ІI паўгоддзе 2018/2019 н.г.

 

Расклад выхаваўчай работы на ІI 2018/2019 н.г.

 

№ п/п Клас Класны кіраўнік Класная гадзіна Інфармацыйная гадзіна
День Час

(урок)

День Час

(урок)

1 1 Л.М.Рыпінская чацвер 12.55-13.40 аўторак 12.55-13.40
2 2 А.У.Гуркова пятніца 12.55-13.40 аўторак 12.55-13.40
3 3 Т.М.Яцкевіч серада 14.00-14.45 аўторак 14.00-14.45
4 4 А.В.Саліванава чацвер 12.55-13.40 аўторак 14.00-14.45
5 5 А.А.Шпак пятніца 15.05-15.50 аўторак 15.05-15.50
6 6 Н.М.Зашчук пятніца 15.05-15.50 аўторак 15.05-15.50
7 7 Л.Б.Барысавец панядзелак 15.05-15.50 аўторак 15.05-15.50
8 8 І.Р.Палуянская пятніца 15.05-15.50 аўторак 15.05-15.50
9 9 Н.А.Пянка пятніца 15.05-15.50 аўторак 15.05-15.50

 

Намеснік дырэктара па ВВР                                                    Н.М.Шапырова

Расклад вучэбных заняткаў 2 ступені навучання на II паўгоддзе 2018/2019 н.г.

Дзень Урок Дзяж. нас.          Час 5 6 7 8 9
ПАНЯДЗЕЛАК 1 Барысавец Л.Б.

Шпак А.А.

 9.00 – 9.45 ф.к. і зд. АБЖ русская литература англійская мова інфарматыка

 

2  9.55 – 10.40 матэматыка русский язык англійская мова хімія матэматыка
3 10.50 – 11.35 русская литература англійская мова матэматыка мастацтва геаграфія
4 11.50 – 12.35 беларуская мова русская литература геаграфія матэматыка біялогія
5 12.55 – 13.40 чалавек і свет матэматыка хімія геаграфія ф.к. і зд.
6 14.00 – 14.45 АБЖ геаграфія ф.к. і зд. біялогія англійская мова
7 15.05 – 15.50 ф.к. і зд. АБЖ
АЎТОРАК 1 Саліванава А.В.

Яцкевіч Т.Н.

 9.00 – 9.45 матэматыка біялогія фізіка працоўнае навучанне беларуская мова
2  9.55 – 10.40 русский язык беларуская мова матэматыка англійская мова хімія
3 10.50 – 11.35 англійская мова гісторыя русский язык матэматыка беларуская літаратура
4 11.50 – 12.35 беларуская літаратура англійская мова гісторыя русский язык матэматыка
5 12.55 – 13.40 гісторыя матэматыка біялогія беларуская мова русский язык
6 14.00 – 14.45 беларуская літаратура інфарматыка русская литература
7 15.05 – 15.50
СЕРАДА 1 Рыпінская Л.М.

Гуркова А.У.

 9.00 – 9.45 матэматыка русская литература беларуская літаратура АБЖ працоўнае навучанне
2 9.55 – 10.40 англійская мова беларуская мова матэматыка фізіка матэматыка
3 10.50 – 11.35 русский язык матэматыка беларуская мова матэматыка англійская мова
4 11.50 – 12.35 русская литература інфарматыка англійская мова беларуская літаратура ф.к. і зд.
5 12.55 – 13.40 беларуская мова русский язык працоўнае навучанне англійская мова фізіка
6 14.00 – 14.45 ф.к. і зд. працоўнае навучанне русская литература беларуская літаратура
7  15.05 – 15.50 ГЗС ГЗС чарчэнне
ЧАЦВЕРГ 1 Палуянская І.Р.

Кавальчук В.В.

 9.00 – 9.45 мастацтва матэматыка біялогія геаграфія ГЗС
2 9.55 – 10.40 русский язык працоўнае навучанне матэматыка гісторыя матэматыка
3 10.50 – 11.35 ф.к. і зд. беларуская літаратура русский язык матэматыка біялогія
4 11.50 – 12.35 матэматыка ГЗС беларуская літаратура хімія гісторыя
5 12.55 – 13.40 працоўнае навучанне гісторыя фізіка біялогія русский язык
6 14.00 – 14.45 працоўнае навучанне мастацтва беларуская мова хімія
7 15.05 – 15.50
ПЯТНІЦА 1 Пянка Н.А.

Зашчук Н.М.

 9.00 – 9.45 гісторыя матэматыка беларуская мова інфарматыка фізіка
2 9.55 – 10.40 матэматыка беларуская мова англійская мова русский язык гісторыя
3 10.50 – 11.35 беларуская мова ф.к. і зд. АБЖ гтсторыя беларуская мова
4 11.50 – 12.35 беларуская літаратура англійская мова матэматыка ф.к. і зд. грамадазнаўства
5 12.55 – 13.40 ГЗС русский язык гісторыя матэматыка англійская мова
6 14.00 – 14.45 англійская мова мастацтва ф.к. і зд. фізіка русская литература

РАСПИСАНИЕ УРОКОВ 2 ПОЛУГОДИЕ НАЧАЛЬНАЯ ШКОЛА 2018/2019 уч. год

Дзень Урок Дзяж. нас.          Час 1 2 3 4
ПАНЯДЗЕЛАК 1 Барысавец Л.Б.

Шпак А.А.

 9.00 – 9.45 выяўленчае мастацтва литературное чтение выяўленчае мастацтва русский

язык

2  9.55 – 10.40 матэматыка матэматыка чалавек і свет матэматыка
3 10.50 – 11.35 русскийязык ГЗС русский язык ГЗС
4 11.50 – 12.35 ГЗС русский язык ГЗС англійская мова
5 12.55 – 13.40 англійская мова
6 14.00 – 14.45
АЎТОРАК 1 Саліванава А.В.

Яцкевіч Т.Н.

 9.00 – 9.45 навучанне грамаце (чытанне) выяўленчае мастацтва англійская мова выяўленчае мастацтва
2  9.55 – 10.40 навучанне грамаце (пісьмо) матэматыка матэматыка беларуская мова
3 10.50 – 11.35 матэматыка литературное чтение беларуская мова матэматыка

 

4 11.50 – 12.35 ф.к. і зд. русский язык ф.к. і зд. літаратурнае чытанне

 

5 12.55 – 13.40 литературное чтение англійская мова
6 14.00 – 14.45
СЕРАДА 1 Рыпінская Л.М.

Гуркова А.У.

 9.00 – 9.45 навучанне грамаце (чытанне) музыка англійская мова музыка
2 9.55 – 10.40 навучанне грамаце (пісьмо) матэматыка матэматыка русский язык
3 10.50 – 11.35 матэматыка літаратурнае чытане русский язык литературное чтение

 

4 11.50 – 12.35 музыка беларуская мова музыка матэматыка
5 12.55 – 13.40 ф.к. і зд. литературное чтение ф.к. і зд.
6 14.00 – 14.45 АБЖ
 

 

 
ЧАЦВЕР 1 Палуянская І.Р.

Кавальчук В.В.

 9.00 – 9.45 навучанне грамаце (чытанне) працоўнае навучанне матэматыка працоўнае навучанне
2 9.55 – 10.40 навучанне грамаце (пісьмо) русский язык беларуская мова русский язык
3 10.50 – 11.35 выяўленчае мастацтва чалавек і свет літаратурнае чытане матэматыка
4 11.50 – 12.35 чалавек і свет АБЖ АБЖ литературное чтение
5 12.55 – 13.40
6 14.00 – 14.45
ПЯТНІЦА 1 Пянка Н.А.

Зашчук Н.М.

 9.00 – 9.45 працоўнае навучанне літаратурнае чытане працоўнае навучанне англійская мова
2 9.55 – 10.40 матэматыка ф.к. і зд. русский язык ф.к. і зд.
3 10.50 – 11.35 ф.к. і зд. матэматыка ф.к. і зд. літаратурнае чытанне
4 11.50 – 12.35 беларуская мова матэматыка беларуская мова
5 12.55 – 13.40 літаратурнае чытане чалавек і свет

Работа учебной мастерской

Работа  учебной мастерской

 

понедельник вторник среда четверг пятница
09.00 -09.45 работа в мастерской
09.55 -10.40 работа в мастерской
10.50 — 11.35
11.50 — 12.35
12.55 — 13.40 5 класс
14.00 — 14.45 6 класс
15.05 — 15.50 6 класс  (фак)

 

 

 

РАСКЛАД УРОКАЎ 1 ПАЎГОДДЗЕ 2 СТУПЕНЬ НАВУЧАННЯ 2018/2019 навуч. год

РАСКЛАД УРОКАЎ 1 ПАЎГОДДЗЕ 2 СТУПЕНЬ НАВУЧАННЯ 2018/2019 навуч. год

Дзень Урок Дзяж. нас.          Час 5 6  7 8 9
ПАНЯДЗЕЛАК 1 Барысавец Л.Б.

Шпак А.А.

 9.00 – 9.45 ф.к. і зд. АБЖ русская литература англійская мова інфарматыка

 

2  9.55 – 10.40 матэматыка русский язык англійская мова хімія матэматыка
3 10.50 – 11.35 русская литература англійская мова матэматыка мастацтва геаграфія
4 11.50 – 12.35 беларуская мова русская литература геаграфія матэматыка біялогія
5 12.55 – 13.40 чалавек і свет матэматыка хімія геаграфія ф.к. і зд.
6 14.00 – 14.45 АБЖ геаграфія ф.к. і зд. біялогія англійская мова
7 15.05 – 15.50 ф.к. і зд. АБЖ
АЎТОРАК 1 Саліванава А.В.

Яцкевіч Т.Н.

 9.00 – 9.45 матэматыка біялогія фізіка працоўнае навучанне беларуская мова
2  9.55 – 10.40 русский язык беларуская мова матэматыка англійская мова хімія
3 10.50 – 11.35 англійская мова гісторыя русский язык матэматыка беларуская літаратура
4 11.50 – 12.35 беларуская літаратура англійская мова гісторыя русский язык матэматыка
5 12.55 – 13.40 гісторыя матэматыка біялогія беларуская мова русский язык
6 14.00 – 14.45 беларуская літаратура інфарматыка русская литература
7 15.05 – 15.50
СЕРАДА 1 Рыпінская Л.М.

Гуркова А.У.

 9.00 – 9.45 матэматыка русская литература беларуская літаратура АБЖ працоўнае навучанне
2 9.55 – 10.40 англійская мова беларуская мова матэматыка фізіка матэматыка
3 10.50 – 11.35 русский язык матэматыка беларуская мова матэматыка англійская мова
4 11.50 – 12.35 русская литература інфарматыка англійская мова беларуская літартура ф.к. і зд.
5 12.55 – 13.40 беларуская мова русский язык працоўнае навучанне англійская мова фізіка
6 14.00 – 14.45 ф.к. і зд. працоўнае навучанне беларуская мова русская литература
7  15.05 – 15.50 ГЗС ГЗС чарчэнне
ЧАЦВЕРГ 1 Палуянская І.Р.

Кавальчук В.В.

 9.00 – 9.45 мастацтва матэматыка біялогія геаграфія ГЗС
2 9.55 – 10.40 русский язык працоўнае навучанне матэматыка гісторыя матэматыка
3 10.50 – 11.35 ф.к. і зд. беларуская літаратура русский язык матэматыка біялогія
4 11.50 – 12.35 матэматыка ГЗС русская литература хімія гісторыя
5 12.55 – 13.40 працоўнае навучанне гісторыя фізіка біялогія русский язык
6 14.00 – 14.45 працоўнае навучанне мастацтва хімія
7 15.05 – 15.50
ПЯТНІЦА 1 Пянка Н.А.

Зашчук Н.М.

 9.00 – 9.45 гісторыя матэматыка беларуская мова інфарматыка фізіка
2 9.55 – 10.40 матэматыка беларуская мова англійская мова русский язык гісторыя
3 10.50 – 11.35 беларуская мова ф.к. і зд. АБЖ гтсторыя беларуская мова
4 11.50 – 12.35 беларуская літаратура англійская мова матэматыка ф.к. і зд. грамадазнаўства
5 12.55 – 13.40 ГЗС русский язык гісторыя матэматыка англійская мова
6 14.00 – 14.45 англійская мова мастацтва ф.к. і зд. фізіка русская литература

РАСПИСАНИЕ УРОКОВ 1 ПОЛУГОДИЕ НАЧАЛЬНАЯ ШКОЛА 2018/2019 уч. год

РАСПИСАНИЕ УРОКОВ 1 ПОЛУГОДИЕ НАЧАЛЬНАЯ ШКОЛА 2018/2019 уч. год

Дзень Урок Дзяж. нас.          Час 1 2  3 4
ПАНЯДЗЕЛАК 1 Барысавец Л.Б.

Шпак А.А.

 9.00 – 9.45 выяўленчае мастацтва літаратурнае чытане выяўленчае мастацтва беларуская

мова

2  9.55 – 10.40 матэматыка матэматыка чалавек і свет матэматыка
3 10.50 – 11.35 русский язык ф.к. і зд. беларуская мова ф.к. і зд.
4 11.50 – 12.35 ГЗС беларуская мова ГЗС англійская мова
5 12.55 – 13.40     англійская мова  
6 14.00 – 14.45        
АЎТОРАК 1 Саліванава А.В.

Яцкевіч Т.Н.

 9.00 – 9.45 навучанне грамаце (чытанне) выяўленчае мастацтва англійская мова выяўленчае мастацтва
2  9.55 – 10.40 навучанне грамаце (пісьмо) матэматыка матэматыка беларуская  мова
3 10.50 – 11.35 матэматыка литературное чтение русский язык літаратурнае чытанне
4 11.50 – 12.35 ф.к. і зд. русский язык ф.к. і зд. матэматыка
5 12.55 – 13.40     литературное чтение англійская мова
6 14.00 – 14.45        
СЕРАДА 1 Рыпінская Л.М.

Гуркова А.У.

 9.00 – 9.45 навучанне грамаце (чытанне) музыка англійская мова музыка
2 9.55 – 10.40 навучанне грамаце (пісьмо) матэматыка матэматыка руская мова
3 10.50 – 11.35 матэматыка літаратурнае чытане русский язык матэматыка
4 11.50 – 12.35 музыка беларуская мова музыка литературное чтение
5 12.55 – 13.40   ф.к. і зд. литературное чтение ф.к. і зд.
6 14.00 – 14.45       АБЖ
 

 

             
ЧАЦВЕР 1 Палуянская І.Р.

Кавальчук В.В.

 9.00 – 9.45 навучанне грамаце (чытанне) працоўнае навучанне матэматыка працоўнае навучанне
2 9.55 – 10.40 навучанне грамаце (пісьмо) беларуская мова беларуская мова русский язык
3 10.50 – 11.35 выяўленчае мастацтва чалавек і свет літаратурнае чытане матэматыка
4 11.50 – 12.35 чалавек і свет АБЖ АБЖ литературное чтение
5 12.55 – 13.40        
6 14.00 – 14.45        
ПЯТНІЦА 1 Пянка Н.А.

Зашчук Н.М.

 9.00 – 9.45 працоўнае навучанне матэматыка працоўнае навучанне англійская мова
2 9.55 – 10.40 матэматыка ГЗС беларуская мова ГЗС
3 10.50 – 11.35 ф.к. і зд. русский язык ф.к. і зд. беларуская мова
4 11.50 – 12.35   литературное чтение матэматыка чалавек і свет
5 12.55 – 13.40     літаратурнае чытане літаратурнае чытанне
           

Расклад правядзення факультатыўных заняткаў на І паўгоддзе 2018/2019 н.г.

Расклад правядзення факультатыўных заняткаў на І паўгоддзе 2018/2019 н.г.

 

 

Дзень Урок          Час Клас Назва факультатыўнага занятка Кіраўнік
ПАНЯДЗЕЛАК 7 15.05 – 15.50 6 Прапілаваная разьба і выпальванне па дрэве Барысавец А.М.
АЎТОРАК 6 14.00 – 14.45 5 Гэты загадкавы старажытны свет Зашчук Н.М.
6 14.00 – 14.45 9 Паўтараем матэматыку Барысавец Л.Б.
ЧАЦВЕР 5 12.55 – 13.40 3 Путешествие в мир сказки Яцкевіч Т.М.
7 15.05 – 15.50 6 Займальная інфарматыка Палуянская І.Р.
7 15.05 – 15.50 9 Абагульняючы курс па біялогіі Кавальчук В.В.

 

График работы спортивного зала

СПОРТИВНЫЙ ЗАЛ РАБОТАЕТ

ПОНЕДЕЛЬНИК  —   08.30     —    15.50

СРЕДА                      —   08.30     —    16.50

ЧЕТВЕРГ                 —   08.30     —    14.00

ПЯТНИЦА              —   08.30     —    16.50

СУББОТА                —   10.00      —    13.00

РАСПИСАНИЕ РАБОТЫ БИБЛИОТЕКИ

Бібліятэка працуе

Панядзелак , аўторак, серада,

чацвер 8 30-12 30

Пятніца – 8 30  — 10 30

Субота – 10 00-12 00

Выхадны – нядзеля

Санітарны дзень – апошняя субота месяца