Отдел по образованию Пружанского райисполкома
Книга Беларуси XIV-XVIII веков
Могилевский институт МВД Республики Беларусь
Яндекс.Метрика

Факультативы

Расклад правядзення факультатыўных заняткаў на 2 паўгоддзе 2017/2018 н.г.

 

Расклад правядзення факультатыўных заняткаў

на 2 паўгоддзе 2017/2018 н.г.

 

Дзень Клас Урок  

Час

 

Факультатыў Настаўнік
Панядзелак

 

9 7 15.05 – 15.50 Храмы, замкі і палацы Беларусі Зашчук Н.М.
5 6 14.00 – 14.45 Уводзіны ў інфарматыку Палуянская I.P.
Аўторак 4 6 14.00 – 14.45 Рашэнне тэкставых задач Рыпінская Л.М.
Серада 2 6 14.00 – 14.45 Шахматны ўсенавуч Барысавец А.М.
 

Чацвер

 

3 5 13.05. -13.50 Падарожжа ў мір казак Рыпінская Л.М.
5 6 14.00 – 14.45 Матэматыка пасля ўрокаў Барысавец Л.Б.
9 7 15.05 – 15.50 Прафесія маёй мары Барысавец А.М.
Пятніца  

2

 

5 13.05. -13.50 Вытокі роднай мовы Яцкевіч Т.М.

 

Расклад правядзення факультатыўных заняткаў на І паўгоддзе 2017/2018 н.г.

Расклад правядзення факультатыўных заняткаў на І паўгоддзе 2017/2018 н.г.

 

 

Дзень Клас Урок Час Факультатыў Настаўнік
Панядзелак

 

8 7 15.05-15.50 Храмы, замкі і палацы Беларусі Зашчук Н.М.
5 6 14.00-14.45 Уводзіны ў інфарматыку Палуянская І.Р.
 Аўторак

 

4 6 14.00-14.45  Рашэнне тэкставых задач Рыпінская Л.М.
Серада 9 7 15.05-15.50 Абагульняючы курс Пянка Н.А.
2 6 14.00-14.45 Шахматны ўсенавуч Барысавец А.М.
Чацвер 1 4 12.05-12.50 Мая Айчына Яцкевіч Т.М.
3 5 13.05-13.50 Падарожжа ў мір казак Рыпінская Л.М.
5 6 14.00-14.45 Матэматыка пасля ўрокаў Барысавец Л.Б.
8 7 15.05-15.50 Кемлівым аб тайнах рэчыва Кавльчук В.В.
9 7 15.05-15.50 Прафесія маёй мары Барысавец А.М.
Пятніца  2 5 12.55-13.40 Вытокі роднай мовы Яцкевіч Т.М.

 

 

ВНИМАНИЕ!!!

В 2017/2018 учебном году проводятся предметные конкурсы:

Название конкурса Предмет Дата проведения Подать заявку до Классы
«Глобусенок» география 18 октября 28 сентября 6-11 классы
«Инфомышка»  информатика 29 октября 28 сентября 3-9 классы
«Колосок» человек и мир 30 ноября 23 октября 2-6 классы
«Белка» химия 30 ноября 23 октября 7-11 классы
«Журавлик» русский язык и литература 14 декабря 14 ноября 3-11 классы
«Зубренок» физика 18 января 11 декабря 7-11 классы
«Синица» биология 19 января 11 декабря 7-11 классы
«Буслік» белорусский язык и литература 15 февраля 15 января 3-11 классы
«Кенгуру» математика 15 марта 12 февраля 1-11 классы
«Лингвистенок» иностранный язык 12 апреля 12 марта 3-11 классы
«Кентаврик»  история, 16 мая 13 апреля 3-11 классы
«Олимпионок» физкультура 17 мая 13 апреля 3-11 классы

Стоимость участия в конкурсах 2 рубля 50 копеек

Работа учебной мастерской

Работа  учебной мастерской

 

понедельник вторник среда четверг пятница
09.00 -09.45 работа в мастерской
09.55 -10.40 работа в мастерской
10.50 — 11.35
11.50 — 12.35   9 класс
12.55 — 13.40 5 класс
14.00 — 14.45
15.05 — 15.50  9 класс  (фак)

 

 

 

График работы спортивного зала

СПОРТИВНЫЙ ЗАЛ РАБОТАЕТ

ПОНЕДЕЛЬНИК  —   08.30     —    15.50

СРЕДА                      —   08.30     —    14.50

ПЯТНИЦА              —   08.30     —    14.50

СУББОТА                —   10.00      —    13.00